O medispa

Estetic studio s.r.o je spoločnosť, ktorá vznikla v r.2004, ale v súčasnej podobe pracuje od leta 2005. Ideou spoločnosti je spojiť do jedného zladeného celku dlhoročné skúsenosti z oblasti kožnej medicíny, homeopatie, estetickej dermatológie a kozmetiky.

Naši lekári sa výborne orientujú v zdravotných aj estetických problémoch kože, dopodrobna poznajú pokožku v zdraví aj chorobe, prácu s modernými prístrojmi, lasermi a v neposlednom rade sa orientujú v množstve kozmetických výrobkoch na trhu a vedia dobre poradiť aj pri ich výbere.

Klasická ambulancia je orientovaná hlavne na liečbu problémov s akné, na alergie a rôzne typy ekzémov. Estetická časť zase veľmi dobre rieši následky po prekonaných kožných problémoch, po akné a taktiež sa sústreduje na riešenie vrások všetkými dostupnými spôsobmi.

Naše zdravotné sestričky majú vzdelanie v oblasti kozmetiky a výnimočnú schopnosť poradiť si s každým typom pleti k spokojnosti klienta. Príjemné prostredie, najmodernejšie prístroje, komplexné služby, priateľské cenya profesionalita pracovníkov sú zárukou, že sa budete u nás dobre cítiť.

18 rokov homeopatie na pracovisku

MUDr.Kanátová Nadežda promovala na LFUK martin v roku 1979. V r. 1980- 1984 pracovala v NsP FDR Banská Bystrica na Kožnom oddelení. Atestovala v r. 1985 a odvtedy pracovala na Poliklinike Banská Bystrica, pričom prevažnú casť pracovného času mala na starosti deti a dospievajúcich. Zvyšné dni zase dospelých pacientov. V rokoch 1990- 1994 detská ambulancia, Poliklinika Banská Bystrica. Od roku 1994 pracuje v súkromnej ambulancii v Banskej Bystrici. Homeopatické vzdelávanie absolvovala v roku 1993, nadstavbové homeopatické vzdelávanie v roku 1995. Od roku 1993 sa venuje homeopatii v rámci svojej špecializácie.

Estetická dermatitída pribudla na pracovisko v roku 2002, keď sa na Slovensku začali objavovať prvé postupy v tomto odbore. Odvtedy používame všetky dostupné neinvazívne postupy na riešenie vrások, hyperpigmentácií, jaziev, tetovaní a pokračujeme vo vzdelávaní v tomto perspektívnom a krásnom odbore, ktoré prináša ženám, ale aj mužom, radosť a zdravé sebavedomie.

Janka Vavrinčíková
zdravotná kozmetologická sestra
Mária Rafajová
zdravotná kozmetologická sestra
Ľubica Pšenicová
zdravotná sestra, kozmetička
Beata Hlaváčková
kozmetička s maturitou, lymfatické masáže, pedikúra
ikona

Procedúry

Poskytujeme širokú ponuku estetických a wellness procedúr aj pre tých najnáročnejších.

Viac o procedúrach

Rezervácia

Rezervujte si svoju procedúru ešte dnes